MENU
medyczne call center
  • Medycyna Pracy
EN DE

aldemed zielona góraMedycyna Pracy

aldemed zielona góra aldemed zielona góra

Ustawa z dnia 27 czerwca 1997 r. o służbie medycyny pracy (Dz. U. 1997r. nr 96, poz 593, tekst ujednolicony) nakłada m.in. na pracodawców określone powinności. Zgodnie z art. 22 ustawy pracodawcy ponoszą koszty przeprowadzanych badań wstępnych, kontrolnych i okresowych, na zasadach określonych w kodeksie pracy. Świadczenia zdrowotne powinny być wykonywane na podstawie umowy zawartej przez pracodawcę z podstawową jednostką służby medycyny pracy.

Wykonujemy badania profilaktyczne (wstępne, okresowe, kontrolne). Do Państwa dyspozycji trzech lekarzy medycyny pracy i kilkudziesięciu lekarzy innych specjalności. Na Państwa życzenie przyjedziemy do zakładu pracy, pobrać materiał do badań analitycznych.

Podstawą przyjęć pracowników jest prawidłowo wystawione skierowanie z zakładu pracy określające rodzaj stanowiska i występujące czynniki szkodliwe. Badania pracowników odbywają się po uprzedniej rejestracji na określony dzień i godzinę. Wszystkie badania, łącznie z RTG i badaniami laboratoryjnymi odbywają się w jednym miejscu i mogą być wykonane w krótkim czasie.

Nasza Pracownia Badań Psychologicznych (dawniej:psychotechniczna), wykonuje badania psychologiczne kierowców, a także innych  pracowników zatrudnionych na stanowiskach wymagających szczególnej sprawności psychofizycznej. Przeprowadzamy również badania osób kierowanych przez Policję. zdjęcia pracowni

Zapewniamy nad środowiskiem pracy, udział lekarza medycyny pracy i pielęgniarki medycyny pracy w pracach komisji BHP i przeglądzie stanowisk.

Organizujemy szkolenia z zakresu udzielania pierwszej pomocy, zakończone wydaniem certyfikatu.

Wzór skierowania na badania profilaktyczne: pobierz

Rejestracja do Medycyny Pracy ul. Niepodległości 1.

tel. 68/353 05 57.

Rejestracja do Medycyny Pracy ul. Towarowa 20 (filia Zastal).

tel. 68/353 06 61.

Kontakt w sprawie szczegółowych ofert i podpisywania umów:

Wioletta Cieślukowska

tel. 68/353 05 43, wiola@aldemed.pl

 

 


Tunel pod torami otwarty!

Ułatwienia dla pacjentów Filii Zastal

BTL EMSELLA

Zapraszamy na zabiegi nieinwazyjnego leczenia nietrzymania moczu

Zobacz wszystkie aktualności


qwqqq

Strona używa plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej o Polityce Prywatnosci X