MENU
medyczne call center
  • aldemed aktualności
EN DE

aldemed zielona góraNowoczesne techniki małoinwazyjne w leczeniu zespołów bólowych kręgosłupa

Data publikacji: 2018-10-22

W sobotę 20 października zorganizowaliśmy Interdyscyplinarną Debatę Naukową "Nowoczesne techniki małoinwazyjne w leczeniu zespołów bólowych kręgosłupa".

Debata w której wzięło udział 50 lekarzy neurologów, rehabilitantów, reumatologów, oraz fizjoterapeutów była prowadzona przez dr n.med.Pawła Jarmużka, oraz gościa specjalnego dr Zbigniewa Brodzińskiego, który pracuje od 9 lat w Dubaju.

Po bardzo ciekawych wykładach dr Jarmużek i dr Brodziński wykonali wspólnie na sali operacyjnej w Aldemed Centrum Medyczne Filia Zastal  zabieg implantacji preparatu Discogel. Jest to bardzo skuteczna metoda lecznicza stosowana w  uszkodzeniu jądra miażdżystego w kręgosłupie.

Zarówno Discogel jak i wiele innych nowoczesnych, małoinwazyjnych metod leczenia schorzeń kręgosłupa, bóli głowy i neuropatii obwodowych będą dostępne  w naszej placówce już od 1 grudnia. Tworzymy dla Państwa Centrum Terapii Kręgosłupa. Więcej informacji na: www.neurochirurgia.aldemed.pl

 

Tunel pod torami otwarty!

Ułatwienia dla pacjentów Filii Zastal

BTL EMSELLA

Zapraszamy na zabiegi nieinwazyjnego leczenia nietrzymania moczu

Zobacz wszystkie aktualności


qwqqq

Strona używa plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej o Polityce Prywatnosci X